Site Overlay

XI Tydzień Wychowania 2021 r.

Już po raz 11. Kościół w Polsce zaprasza do włączenia się w obchody „Tygodnia Wychowania”. W tym roku przebiega pod hasłem „W blasku ojcostwa” i odbywa się w dniach 12-18 września. Wszystkie informacje i materiały dotyczące Tygodnia Wychowania są dostępne w internecie na stronie https://tydzienwychowania.pl/

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Katecheci, Wychowawcy i Duszpasterze,

zapraszamy Was gorąco do włączenia się w inicjatywy kolejnego Tygodnia Wychowania w naszej Ojczyźnie. Zaproszenie to kierujemy też do przedstawicieli samorządów i osób podejmujących misję wspierania polskiej rodziny i szkoły, a także do pracowników środków społecznego przekazu. Osoby zaangażowane w dzieła wychowawcze i wszystkich wychowanków zawierzamy opiece Najświętszej Maryi Panny, św. Józefa i niebawem już błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na czas modlitwy i refleksji nad kształtem wychowania w naszej Ojczyźnie z serca wszystkim błogosławimy.

– Kardynałowie, Arcybiskupi i Biskupi obecni na 389 Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski.