Site Overlay

Oaza – dzieci i młodzież

  • Oaza Dzieci Bożych
  • Oaza Nowej Drogi
  • Oaza Nowego Życia

Spotkania Oazy dzieci i młodzieży odbywają się w każdy piątek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00, po Mszy św. spotkania w grupach, śpiew lub pogodny wieczór i Namiot Spotkania.

Zapraszamy dzieci od IV klasy SP oraz młodzież!

Ruch Światło – Życie w Parafii św. Józefa w Głogowie Małopolskim swój początek wiąże z powstaniem parafii. Od września 2006 r. spotykamy się w każdy piątek, by uczestnictwem we Mszy Świętej i pełnym w nią zaangażowaniem czcić Pana Boga, a na spotkaniach w grupach rozwijać swoją wiedzę o Nim.

Naszymi duchowymi opiekunami są ks. Proboszcz i ks. Łukasz, którzy słowem i modlitwą dodają nam otuchy w walce z trudnościami. Pomagają nam też w organizacji czuwań, adoracji, czy też wycieczek, zabaw lub ognisk. W 2009 r. odbyliśmy wycieczkę do Zakopanego i Krościenka. Wyjazd ten pozwolił nam poznać bliżej historię założyciela Oazy – Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego i w większym stopniu odczuć przynależność do Ruchu.