Site Overlay

Piesza pielgrzymka z Głogowa do Leżajska.

Jak co roku, 14 sierpnia, w wigilię uroczystości Wniebowzięcia NMP wyruszyła z Głogowa Młp. piesza pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Prezentujemy fotorelację i świadectwo ze wspólnego pielgrzymowania.

Kochani,
pragniemy się z Wami podzielić wielką radością z naszego pielgrzymowania do Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Cieszymy się niezmiernie, że z pomocą Matki Bożej w tym roku mogliśmy wspólnie pieszo pielgrzymować. Nieśliśmy w sercach intencje za kapłanów, parafian, nasze rodziny oraz tych, którzy pomimo pragnienia w sercu nie mogli w tym roku z nami wyruszyć. Ze śpiewem na ustach, wiarą, modlitwą, chwaląc Boga dotarliśmy przed Oblicze Naszej Matki. Nie kryliśmy łez wzruszenia na serdeczne przywitanie kapłana, który docenił nasz trud pielgrzymowania w obecnym czasie. Kapłan dziękował za naszą odwagę i świadectwo wiary. Ufamy, że Matka Boża Pocieszenia zaniesie nasze intencje przed tron Najwyższego Boga.

Z Panem Bogiem i Maryją

Pielgrzymi