Site Overlay

III Tydzień Modlitw o Ochronę Życia 2023

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka już po raz 3. organizuje Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. W tym roku hasłem są słowa „Troska o życie od poczęcia wychowaniem do pokoju”. Na każdy dzień tygodnia przygotowano odpowiednie materiały i rozważania. Są dostępne na naszej stronie internetowej oraz na stronie Stowarzyszenia.

Na zakończenie Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia, w sobotę 25 marca w naszej parafii odbędzie się rozpoczęcie Duchowej Adopcji oraz projekcja filmu „Tam Ktoś jest! – 30 lat prawnej ochrony życia w Polsce”. Zapraszamy do udziału.

Zgłoszenia do Duchowej Adopcji są wyłożone w kościele, można również skorzystać z formularza online – dostępny poniżej:

Materiały do pobrania:

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie: https://pro-life.pl/zazyciem/