Site Overlay

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21 kwietnia 2024 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw
    o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
  2. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, BM, patrona Polski, w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  3. W czwartek po Mszy św. spotkanie rodziców i dzieci kl. IV przed I rocznicą Komunii św., Spowiedź św. przed rocznicą w sobotę od godz. 17:00.
  4. . W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy dzieci i młodzieży.
  5. W sobotę po Mszy św. katecheza dla rodziców i chrzestnych planujących Chrzest św. swoich dzieci w najbliższym czasie.
  6. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 rocznica I Komunii św., za dwa tygodnie (5.V) uroczystość I Komunii św. w parafii.
  7. Zbliżają się zapisy na wakacyjne turnusy rekolekcyjne dla dzieci i młodzieży takie jak Oaza, LSO, RAM, Kolonie Caritas oraz Rz P P na Jasną Górę. Warto z nich skorzystać, zachęcamy, udzielimy szczegółowych informacji na ten temat.
  8. Bóg zapłać rodzinom z ul. Krasickiego, Norwida i Słowackiego za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w Waszej intencji zostanie odprawiona w niedzielę 28.04. W najbliższy piątek do sprzątania prosimy rodziny z ul. Dąbrowskiego, Konarskiego, ks. Puzio oraz rodziców dzieci rocznicowych.
  9. Fundacja Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci oraz Podopieczni, składają podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek. Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny. Życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.

ŚW.JÓZEFIE – NASZ PATRONIE  – MÓDL SIĘ ZA NAMI!

DATA GODZINA DZIEŃ ULICE
11 sierpnia 1830 PIĄTEK Bp Pelczara, Trzech Króli, Leśna
18 sierpnia 1830 PIĄTEK Rzeszowska i Rudna Mała
25 sierpnia 1830 PIĄTEK Ks. Forysiewicza, Chopina, Św. Floriana, Jagiełły
1 września 1830 PIĄTEK Reymonta
8 września 1830 PIĄTEK Moniuszki, Św. Królowej Jadwigi, Ks. Ujdy
15 września 1830 PIĄTEK Krasickiego, Norwida, Słowackiego
22 września 1830 PIĄTEK Dąbrowskiego, Konarskiego,
Ks. Puzio
29 września 1830 PIĄTEK Poniatowskiego, Matejki, Kościuszki, Paderewskiego, Lawendowa
6 października 19:00 PIĄTEK Ks. Skargi, Szymanowskiego, Jodłowa, Świerkowa, Wrzosowa, Myśliwska, Dębowa
13 października 19:00 PIĄTEK Jana Pawła II, Ks. Popiełuszko, Różana, Edukacji Narodowej
20 października 19:00 PIĄTEK Lubomirskiej numery 1-30
27 października 19:00 PIĄTEK Lubomirskiej numery od 31 do końca
3 listopada 1830 PIĄTEK Menerki
10 listopada 1830 PIĄTEK Armii Krajowej, Nitki
17 listopada 1830 PIĄTEK Piłsudskiego, Głowackiego, Brzuzy, Towarzystwa Sokoła

Publikowane informacje, ogłoszenia oraz intencje mszalne przeznaczone są do użytku wewnętrznego Parafii pw. św. Józefa w Głogowie Małopolskim.