XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 PAŹDZIERNIKA 2024 r.

1. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny, ofiary składane na tace przeznaczone są na misje. W modlitwie różańcowej pamiętajmy o dziełach misyjnych Kościoła i misjonarzach pochodzących z naszej diecezji. Nabożeństwo różańcowe o 16.30 i Msza św. o 17.00.

2. W poniedziałek po nabożeństwie różańcowym zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza oraz scholii parafialnej, zapraszamy kandydatów i kandydatki.

3. W piątek po modlitwie różańcowej spotkanie Oazy dzieci i młodzieży.

4. W sobotę po różańcu katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujących Chrzest dziecka w listopadzie.

5. W Liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Jana Pawła II P, w środę św. Józefa Bilczewskiego.

6. Na zakończenie nabożeństw październikowych (31 X), w przeddzień Wszystkich Świętych, będzie w naszym kościele „różaniec ze Świętymi”. Informujemy już dzisiaj o tym wydarzeniu po to, ażeby dzieci na ten temat myślał, niech ucharakteryzują się na wybranego Świętego i przyjdą na nabożeństwo.

7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, zatroszczmy o groby zmarłych, modlitwę i Komunię św. W tym tygodniu można korzystać z Sakramentu Pokuty pół godziny przed Mszą św. (17:30).

8. W listopadzie zapraszamy na różaniec wypominkowy, na stolikach obok prasy są kartki wspominkowe, prosimy wpisać imiona zmarłych i wrzucić do skrzynki.

9.  Dziękujemy rodzinom z ul. Bpa Pelczara, Trzech Króli i Leśnej za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.  Msza św. o błogosławieństwo dla Waszych rodzin zostanie odprawiona 27 X (niedziela). W najbliższy piątek (25 X) do sprzątania świątyni zapraszamy rodziny z ul. Rzeszowskiej i Rudnej Małej.

10. Dziękujemy Pani Janinie, panu Marcinowi i Monice, panu Stanisławowi oraz pani Łucji, za troskę przez cały sezon wiosennoletni o rabatki przed kościołem, przy figurze św. Józefa i cały drzewostan placu kościelnego i przedszkola. Bóg zapłać!

11.  Zachęcamy do przystąpienia do Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, deklaracje można składać w zakrystii.

12. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i szczęśliwego tygodnia.

ŚWIĘTY JANIE PAWLW II – MÓDL SIĘ ZA NAMI.

www.parafia.naniwie.pl

Sprzątanie kościoła – od lipca 2024 r.

DATA GODZINA DZIEŃ ULICE
18 października 1830 PIĄTEK Bp Pelczara, Trzech Króli, Leśna
1830 PIĄTEK Rzeszowska i Rudna Mała
19 lipca
1830 PIĄTEK Ks. Forysiewicza, Chopina, Św. Floriana, Jagiełły
26 lipca
1830 PIĄTEK Reymonta
2 sierpnia
1830 PIĄTEK Moniuszki, Św. Królowej Jadwigi, Ks. Ujdy
9 sierpnia
1830 PIĄTEK Krasickiego, Norwida, Słowackiego
16 sierpnia
1830 PIĄTEK Dąbrowskiego, Konarskiego,
Ks. Puzio
23 sierpnia
1830 PIĄTEK Poniatowskiego, Matejki, Kościuszki, Paderewskiego, Lawendowa
30 sierpnia
1830 PIĄTEK Ks. Skargi, Szymanowskiego, Jodłowa, Świerkowa, Wrzosowa, Myśliwska, Dębowa
1830 PIĄTEK Jana Pawła II, Ks. Popiełuszko, Różana, Edukacji Narodowej
1830 PIĄTEK Lubomirskiej numery 1-30
1830 PIĄTEK Lubomirskiej numery od 31 do końca
27 września 1830 PIĄTEK Menerki
19:00 PIĄTEK Armii Krajowej, Nitki
19:00 PIĄTEK Piłsudskiego, Głowackiego, Brzuzy, Towarzystwa Sokoła

Publikowane informacje, ogłoszenia oraz intencje mszalne przeznaczone są do użytku wewnętrznego Parafii pw. św. Józefa w Głogowie Małopolskim.