Site Overlay

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 maja 2022 r.

1. Nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 17:00, w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00.
  2. W poniedziałek o godz. 17:00 zbiórka kandydatów do ministrantów, po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje.
  4. W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Po nabożeństwie majowym spotkanie Oazy dzieci i młodzieży.
  5. W sobotę o godz. 16:00 próba scholi. Zapraszamy w szeregi scholanek nowe kandydatki.
  6. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Sanktuarium Matki Bożej Głogowskiej o godz. 11:00 ogłoszenie Matki Bożej Głogowskiej patronką miasta. Mszy św. będzie przewodniczył pasterz diecezji ks. bp Jan Wątroba.
  7. Bóg zapłać rodzinom z ul. Menerki za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. o błogosławieństwo Boże dla Waszych rodzin zostanie odprawiona 29.05. W piątek (27.05) prosimy do sprzątania rodziny z ul. Armii Krajowej i Nitki.
  8. W gablocie przy wyjściu z kościoła zamieszczone są informacje o wakacyjnych turnusach dla dzieci i młodzieży w ramach Oazy, Ruchu Apostolstwa Młodzieży oraz dla ministrantów. Zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości. Zainteresowani mogą zgłaszać się do kapłanów w zakrystii lub kancelarii.
  9. W sobotę 4 czerwca odbędzie się autokarowa pielgrzymka dziękczynna na Jasną Górę, za ogłoszenie Matki Bożej Patronką miasta. Pielgrzymkę organizuje Sanktuarium Matki Bożej Głogowskiej. Koszt pielgrzymki 110 zł., wyjazd spod Sanktuarium o godz. 5:00. W programie: Msza św. o godz. 11:00 w Bazylice Jasnogórskiej, nawiedzenie Sanktuarium św. Ojca Pio w Częstochowie oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii Sanktuarium w Głogowie.  Zachęcamy do udziału w pielgrzymce.
  10. W celu pogłębienia życia religijnego zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Szanownym parafianom, gościom i przyjaciołom parafii życzymy zdrowia i Łaski Bożej. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Pomoc dla Ukrainy – zobacz informacje Caritas Diecezji Rzeszowskiej – kliknij tutaj !

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA –  GRAFIK DYŻURÓW

DATA GODZINA DZIEŃ ULICE
1830 PIĄTEK Bp Pelczara, Trzech Króli, Leśna
1830 PIĄTEK Rzeszowska i Rudna Mała
1830 PIĄTEK Ks. Forysiewicza, Chopina, Św. Floriana, Jagiełły
1830 PIĄTEK Reymonta
1830 PIĄTEK Moniuszki, Św. Królowej Jadwigi, Ks. Ujdy
25 marca 1830 PIĄTEK Krasickiego, Norwida, Słowackiego
1830 PIĄTEK Dąbrowskiego, Konarskiego, Ks. Puzio
1830 PIĄTEK Poniatowskiego, Matejki, Kościuszki, Paderewskiego, Lawendowa
1830 Wielka Środa
Ks. Skargi, Szymanowskiego, Jodłowa, Świerkowa, Wrzosowa, Myśliwska, Dębowa
1830 PIĄTEK Jana Pawła II, Ks. Popiełuszko, Różana, Edukacji Narodowej
1830 PIĄTEK Rodzice dzieci I Komunijnych
19:00 PIĄTEK Lubomirskiej numery 1-30
19:00 PIĄTEK Lubomirskiej numery od 31 do końca
19:00 PIĄTEK Menerki
19:00 PIĄTEK Armii Krajowej, Nitki
1830 PIĄTEK Piłsudskiego, Głowackiego, Brzuzy, Towarzystwa Sokoła

Publikowane informacje, ogłoszenia oraz intencje mszalne przeznaczone są do użytku wewnętrznego Parafii pw. św. Józefa w Głogowie Małopolskim.