Site Overlay

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

1.  Dzisiaj o godz. 17:00 w katedrze rzeszowskiej Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Jana Wątroby na rozpoczęcie diecezjalnego etapu Synodu, którego inauguracja miała miejsce w Rzymie, 10 października.
  2. Nabożeństwo różańcowe o 16:30, w tygodniu po Mszy św.
  3. W poniedziałek o 19:00 zbiórka ministrantów, zapraszamy nowych kandydatów do służenia.
  4. We wtorek o 19:00 próba chóru, zapraszamy nowe osoby w szeregi chórzystów.
  5. W piątek o 19:00 spotkanie Oazy dzieci i młodzieży.
  6. W sobotę o 15:30 próba scholi.
  7. Następna niedziela będzie Niedzielą Misyjną. Ofiary złożone na tace będą przeznaczone na dzieło misyjne Kościoła.
  8. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  • w poniedziałek św. Łukasza Ewangelistę, modlimy się za Służbę Zdrowia. W tym dniu imieniny obchodzi nasz ks. Łukasz, pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  • w środę św. Jana Kantego
  • w piątek św. Jana Pawła II.
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone z okazji Dnia Papieskiego na rzecz Fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia.
  2.  Serdecznie dziękujemy rodzinom z ul. Menerki za posługę sprzątanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę na kwiaty. Msza św. o błogosławieństwo dla Waszych rodzin zostanie odprawiona 31 X. W najbliższy piątek (22 X) prosimy rodziny z ul. Armii Krajowej i Nitki. Pamiętajmy o tej posłudze na rzecz naszego kościoła.
  3.  Polecamy prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  4.  Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i szczęśliwego tygodnia.