Site Overlay

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 LIPCA 2024 r.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tace, które przeznaczone są na spłatę prac wykonanych i prowadzonych przy parafii.
  1. We wtorek 16 dzień miesiąca, zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, prośby i podziękowania można składać do skrzynki obok kaplicy lub na stronie internetowej parafii.
  1. W sobotę 20 lipca, 11 rocznica ingresu do katedry rzeszowskiej bp Jana Wątroby.
  1. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Bonawenturę, we wtorek Matkę Bożą z Góry Karmel.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, połączony z misyjną akcją „1 grosz za 1 km szczęśliwej jazdy”, na środki transportu dla misjonarzy. Błogosławieństwo pojazdów i kierowców będzie miało miejsce w niedzielę 28. 07; na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa.
  1. Zachęcamy do udziału w Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę oraz do Leżajska.
  1. Dziękujemy rodzinom z ul. Rzeszowskiej i Woli Cichej za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w intencji Waszych rodzin zostanie odprawiona 28.07. W piątek (19.07) do sprzątania uprzejmie prosimy rodziny z ul. ks. Forysiewicza, Chopina, św. Floriana i Jagiełły.
  1. Polecamy prasę katolicką. Życzymy błogosławionej niedzieli, szczęśliwego tygodnia i spokojnego wypoczynku. Szczęść Boże wszystkim!

www.parafia.naniwie.pl

DATA GODZINA DZIEŃ ULICE
11 sierpnia 1830 PIĄTEK Bp Pelczara, Trzech Króli, Leśna
18 sierpnia 1830 PIĄTEK Rzeszowska i Rudna Mała
25 sierpnia 1830 PIĄTEK Ks. Forysiewicza, Chopina, Św. Floriana, Jagiełły
1 września 1830 PIĄTEK Reymonta
8 września 1830 PIĄTEK Moniuszki, Św. Królowej Jadwigi, Ks. Ujdy
15 września 1830 PIĄTEK Krasickiego, Norwida, Słowackiego
22 września 1830 PIĄTEK Dąbrowskiego, Konarskiego,
Ks. Puzio
29 września 1830 PIĄTEK Poniatowskiego, Matejki, Kościuszki, Paderewskiego, Lawendowa
6 października 19:00 PIĄTEK Ks. Skargi, Szymanowskiego, Jodłowa, Świerkowa, Wrzosowa, Myśliwska, Dębowa
13 października 19:00 PIĄTEK Jana Pawła II, Ks. Popiełuszko, Różana, Edukacji Narodowej
20 października 19:00 PIĄTEK Lubomirskiej numery 1-30
27 października 19:00 PIĄTEK Lubomirskiej numery od 31 do końca
3 listopada 1830 PIĄTEK Menerki
10 listopada 1830 PIĄTEK Armii Krajowej, Nitki
17 listopada 1830 PIĄTEK Piłsudskiego, Głowackiego, Brzuzy, Towarzystwa Sokoła

Publikowane informacje, ogłoszenia oraz intencje mszalne przeznaczone są do użytku wewnętrznego Parafii pw. św. Józefa w Głogowie Małopolskim.