Site Overlay

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2023 r.

1. Po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych, po Mszy św. szkolnej zmiana tajemnic dziecięcej róży różańcowej.
  2. W poniedziałek o godz. 17:00 zbiórka kandydatów do ministrantów, po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z kl. VIII. Proszę o obecność.
  4. W środę Msza św. o godz. 18:00 z poświęceniem i wręczeniem modlitewników dzieciom klas III, po Mszy św. katecheza dla rodziców oraz spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Z okazji 30. Rocznicy powstania diecezji rzeszowskiej – 25 marca ubiegłego roku rozpoczęła się peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej w poszczególnych parafiach diecezji. W naszej parafii figurę powitamy w czwartek na Mszy św. o godz. 18:00. Pozostanie z nami do piątku do godz. 17:00. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  6. W piątek po Mszy św. spotkanie Oazy dzieci i młodzieży.
  7. W sobotę liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest w kościele Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 z możliwością przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  8. Dziękujemy rodzinom z ul. Moniuszki, św. Królowej Jadwigi i ks. Ujdy za udział w sprzątaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę, oraz złożoną ofiarę na kwiaty. Msza św. w intencji Waszych rodzin zostanie odprawiona w ostatnią niedzielę lutego (26 II) W najbliższy piątek (10.02) o posługę sprzątania prosimy rodziny z ul. Krasickiego, Norwida i Słowackiego.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w styczniu do kopert i na rachunek parafii. W następną niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone będą na spłatę prac wykonanych w przedszkolu. Prosimy o pomoc i dziękujemy za nią.
  10. Bardzo dziękujemy za pomoc przy rozbieraniu choinek i szopki!
  11. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  12. Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Zakończmy Liturgię adoracją Najświętszego Sakramentu.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA –  GRAFIK DYŻURÓW

DATA GODZINA DZIEŃ ULICE
5 stycznia 2023 1830 CZWARTEK Bp Pelczara, Trzech Króli, Leśna
13 stycznia 1830 PIĄTEK Rzeszowska i Rudna Mała
20 stycznia 1830 PIĄTEK Ks. Forysiewicza, Chopina, Św. Floriana, Jagiełły
27 stycznia 1830 PIĄTEK Reymonta
3 lutego 1830 PIĄTEK Moniuszki, Św. Królowej Jadwigi, Ks. Ujdy
10 lutego 1830 PIĄTEK Krasickiego, Norwida, Słowackiego
17 lutego 1830 PIĄTEK Dąbrowskiego, Konarskiego, Ks. Puzio
24 lutego 1830 PIĄTEK Poniatowskiego, Matejki, Kościuszki, Paderewskiego, Lawendowa
3 marca 1830 PIĄTEK Ks. Skargi, Szymanowskiego, Jodłowa, Świerkowa, Wrzosowa, Myśliwska, Dębowa
10 marca 1830 PIĄTEK Jana Pawła II, Ks. Popiełuszko, Różana, Edukacji Narodowej
17 marca 1830 PIĄTEK Lubomirskiej numery 1-30
24 marca 1830 PIĄTEK Lubomirskiej numery od 31 do końca
31 marca 1830 PIĄTEK Menerki
5 kwietnia 1830 WLK ŚRODA Armii Krajowej, Nitki
14 kwietnia 1830 PIĄTEK Piłsudskiego, Głowackiego, Brzuzy, Towarzystwa Sokoła

Publikowane informacje, ogłoszenia oraz intencje mszalne przeznaczone są do użytku wewnętrznego Parafii pw. św. Józefa w Głogowie Małopolskim.