Site Overlay

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana tajemnic różańcowych, na Mszy św. o 10:30 dzieci klas III otrzymają różańce, nabożeństwo październikowe o 16.30, w tygodniu po Mszy św. o godz.18.00. Zapraszamy do udziału.
  2. W tym tygodniu po różańcu odbędą się spotkania:
  • we wtorek o 19:00 kandydatów do Bierzmowania z klas VIII i próba w chóru
  • w środę scholi i Akcji Katolickiej
  • w piątek Oazy dzieci i młodzieży.
  1. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na „Nabożeństwo Uwielbienia”, w piątek Msza św. o godz. 6:45 i Spowiedź św. od godz. 16:00.
  2. W Liturgii Kościoła najbliższego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustynę Kowalską, w piątek Matkę Bożą Różańcową.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz parafii w miesiącu wrześniu.
  4. Ruch Światło – Życie Diecezji Rzeszowskiej we współpracy z ośrodkiem Caritas w Myczkowcach prowadzi zbiórkę odzieży zimowej na pomoc dla Ukrainy. Potrzebne są kurtki, płaszcze, buty, czapki, szaliki i rękawiczki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zbiórka trwa od 1 do 10 października, odzież można przekazywać bezpośrednio do ks. Łukasza. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Dziękujemy bardzo rodzinom z ul. Rzeszowskiej i Rudnej Małej  za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w Waszej intencji zostanie odprawiona 30 X. W najbliższy piątek (7 X) uprzejmie prosimy do sprzątania rodziny z ul. ks. Forysiewicza, Chopina, św. Floriana i Jagiełły
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i zdrowego, szczęśliwego tygodnia.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA –  GRAFIK DYŻURÓW

Armii Krajowej, Nitki

30 grudnia

Piłsudskiego, Głowackiego, Brzuzy, Towarzystwa Sokoła

Publikowane informacje, ogłoszenia oraz intencje mszalne przeznaczone są do użytku wewnętrznego Parafii pw. św. Józefa w Głogowie Małopolskim.